0_Web_Насловна-слајдерБалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Во Словенија падна снег, температурата минус четири степени

Во Словенија падна снег, а температурата на воздухот е минус четири степени Целзиусови, јави meteo.si.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close