СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Во Сирија погубени 24 лица осудени за подметнување шумски пожари

Во Сирија се погубени 24 лица осудени за подметнување шумски пожари, соопшти Министерството за правда.

Back to top button
Close
Close