СветСвет.Портал

Во Сирија во четиридневни борби меѓу Курдите и екстремистите загинаа најмалку 136 лица

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close