СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Во Сенегал регистриран првиот случај на сојот Омикрон

Сенегал, по Нигерија и Гана, е трета западноафриканска држава каде е регистриран првиот случај на сојот Омикрон на коронавирусот

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close