БалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Во Сараево продолжуваат разговорите за изборна реформа

Во Сараево денеска продолжија разговорите меѓу меѓународните претставници за реформа на изборното законодавство во БиХ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close