СветСвет.Слајдер

Во Рио де Жанеиро пронајдени седум трупови во канал

Жителите на едно предградие на Рио де Жанеиро денеска пронајдоа трупови на најмалку седум лица во одводен канал, соопшти бразилската полиција

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close