Дописници МКД

Во Радовиш отворена Сала за венчавање и предадени во употреба две улици

Во Радовиш денеска беше отворена Сала за венчавање, која истовремено е мултифинкционален простор во кој ќе биде сместена галерија каде уметниците ќе ги излагаат своите дела и ќе творат.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close