0_Магазин.ПорталМагазинСцена

Во продажба „Greatest Hits Collection“ на Влатко Стефановски

Во продажба е новиот албум „Greatest Hits Collection“ на виртуозот на гитара Влатко Стефановски - колекција составена од неговите најголеми хитови во издание на Croatia records.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close