ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Во Португалија ќе биде отворен најголемиот центар за вакцинација против Ковид-19

Португалија каде се вакцинирани 87 отсто од населението регистрира нагло зголемување на дневниот број на заразени со вирусот во изминатиот месец.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close