0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

В понеделник виртуелен состанок на Бајден и Си

Американскиот претседател Џо Бајден и неговиот кинески колега Си Џинпинг се очекува в понеделник да одржат виртуелна средба на која ќе разговараат за трговијата, човековите права и воените активности.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close