ЕвропаСвет.ПорталСвет.Слајдер

Во Полска регистриран рекорден број новозаразени со коронавирусот

Полска денеска регистрира рекордни 40.876 новозаразени со коронавирусот, соопшти Министерството за здравство во Варшава.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close