ЕвропаСвет.ПорталСвет.Слајдер

Во Париз евакуирана железничка станица поради сомнителен багаж

Француската полиција ја евакуираше железничката станица Гар ди Нор во Париз и истражува сомнителен багаж.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close