ОпштествоХроникаХроника.Портал

Во Охрид приведен осомничен дилер на марихуана

Полициски службеници од СВР Охрид денеска го приведоа 36-годишниот охриѓанец Г.В., во чиј дом се пронајдени марихуана и саксија со засаден канабис.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close