СветСвет.Слајдер

Во Нигерија демонстрации против полициската бруталност

Полицијата во главниот град на Нигерија, Лагос денеска употреби солзавец за да ги растера демонстрантите кои протестираа против полициската бруталност

Back to top button
Close
Close