0_Магазин.ПорталВидеоМагазинПатувања

Во Музејот на персиската мачка има сѐ повеќе живи мачки

Музејот е отворен веќе три години. Ветеринарката Халех, која како доброволец се грижи за животните, вели дека кога човек се грижи за мачките или си игра со нив, се ослободуваат хормони на среќата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close