СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Во Москва се одржува меѓународна средба за Авганистан

Главниот град на Русија, Москва денеска ќе биде домаќин на меѓународна средба за Авганистан со учество на талибанците

Back to top button
Close
Close