БалканДописници Свет

Во Косово нема заразени од „Мајмунски сипаници“, тврдат здравствените власти

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close