0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Во Конгресот на САД на 26 октомври расправа за Западен Балкан

Во американскиот Конгрес на 26 октомври ќе се одржи расправа со наслов „Ангажман на САД на Балканот“, на која треба да се дискутираат насоките на американската политика.

Back to top button
Close
Close