Дописници МКДОпштински вести

Во карбинското село Таринци ќе се реконструира главната улица

Општина Карбинци обезбеди средства за реконструкција на главната улица во село Таринци.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close