СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Во Иран за една недела второ апсење на израелски шпиони

Во Иран се уапсени пет лица под обвинение дека биле дел од наводната израелска шпионска мрежа, објавија денеска иранските медиуми

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close