ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Во ЕУ минатата година зголемен бројот на барања за азил

Бројот на луѓе, кои аплицирале за азил во Европска Унија минатата година во услови на војна и конфликти ширум светот забележа значителен пораст

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close