0_МИА Истражува.ПорталИзбрано

Во Египет жените ја докажуваат својата невиност, гинеколог: Со операциите спасувам животи

Жена гинеколог која нуди операции за реконструкција на хименот кај жените во рурален Египет вели дека на овој начин спасува животи, иако дискретно ги рекламира своите процедури како „услуга за здравје и убавина“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close