СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Во двоен бомбашки напад во Буркина Фасо загинаа 15 војници

Најмалку 15 припадници на армијата на Буркина Фасо денеска загинаа во двоен бомбашки напад извршен од џихадистите

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close