Посетете ја новата веб страна на МИА
0_Магазин.ПорталЗанимливостиМагазин

Во Германија уапсена 72-годишна пациентка, ѝ го исклучила кислородот на друга, 79-годишна штитеничка

Инаку, имало повеќе обиди за тоа. По првото посегнување, болничарите ја предупредиле 72-годишната дека не може да го исклучува уредот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close