ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Во Германија планираат нова кампања за вакцинација

Германскиот министер за здравство Карл Лаутербах најави почнување на нова кампања за вакцинација следната недела, јави ДПА.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close