ЕвропаСвет.Слајдер

Во Велика Британија регистрирани над 45.000 новозаразени луѓе со Ковид-19

Во Велика Британија денеска се регистрирани 45.066 новозаболени лица со Ковид-19, што е највисока бројка од 20 јули

Back to top button
Close
Close