БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Во Бугарија до 1 октомври преку Интернет попишани околу 4,9 милиони граѓани

Во Бугарија, до 1 октомври, 4.886.506 граѓани се попишани преку Интернет, соопшти Националниот статистички институт на Бугарија.

Back to top button
Close
Close