0_Web_АктуелноБалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Во Бугарија протест против зелениот сертификат

Во Бугарија денеска ќе се  одржи национален протест на сопствениците на ресторани, хотели, спортски сали, трговски организации и детски центри  против воведувањето на зелениот сертификат. Тој че биде одржан под мотото „Сите заедно! За здравје, работа, иднина, безбедност!“, јави дописникот на МИА од Софија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close