0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Во Британија започнува вакцинацијата со трета доза

Во Велика Британија од денеска започнува вакцинацијата против Ковид 19 со трета доза.

Back to top button
Close
Close