0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Во Брисел отворена изложбата насловена „Патот на Северна Македонија до НАТО“

Во седиштето на НАТО – Алијансата во Брисел, попладнево министерката за одбрана Радмила Шекеринска ја отвори изложбата насловена „Патот на Северна Македонија до НАТО“.

Back to top button
Close
Close