БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Во Белград два протеста, претпладне еколошки, вечерва протест против вчерашното насилство на властите

Во Белград денеска има два протести, едниот еколошки протест против загадениот воздух и вечерва втор протест на граѓаните поради „насилството на режимот“ од вчерашните протести ширум Србија, јави дописникот на МИА од Белград.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close