СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Во бегство родителите обвинети во име на нивниот син кој уби четворица ученици во САД

Родителите обвинети за убиство од небрежност во име на нивниот малолетен син кој уби четворица средношколци во државата Мичиген се во бегство, а полицијата трага по нив.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close