0_Магазин.ПорталМагазинСцена

Во Атина се снима „Мојата голема дебела грчка свадба 3“

Оригиналниот филм стана мега-хит и сѐ уште важи за таков, но продолжението од 2016 година, „Мојата голема дебела грчка свадба 2“ - со заработка во САД од само 60 милиони долари, беше своевидно разочарување и кај критичарите и кај обожавателите.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close