БалканДописници Свет

Во Албанија пристигна група од 259 Авганистанци, до сега над 700

Нова група авганистански државјани пристигнаа на меѓународниот аеродромот во Тирана.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close