БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Во Албанија инфлацијата во август изнесувала осум проценти

Растот на цените, особено на храната и горивата, во Албанија продолжи и во август, што услови понатамошен раст на инфлацијата

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close