0_Web_Насловна-слајдерЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Во Австрија од понеделник целосен карантин, од февруари задолжителна вакцинација за сите

Австриската влада одлучи од понеделник, 22 ноември, сите граѓани, а не само невакцинираните, да бидат во карантин десет дена.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close