ЕвропаЕвропа.ПорталРуско-украинска кризаСвет.Слајдер

Вонредната состојба во Молдавија продолжена за 45 дена

Опозицијата беше категорично против продолжување на вонредната состојба

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close