0_Web_АктуелноДописници МКДОпштински вестиСостојба на патиштата

Возобновен сообраќајот на патниот правец Дебар – Маврово

Забраната за сообраќај на патниот правец Дебар - Маврово, во близина на селото Долно Косоврасти, која беше воведена утрово во 8 часот е укината, јави дописникот на МИА.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close