СветСвет.Слајдер

Воени вежби во западна Украина

Во услови на тензии со Русија, во западна Украина почнаа воени вежби во кои учествуваат и трупи на НАТО.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close