0_Магазин.ПорталВидеоЗанимливости

Водители затечени од земјотрес среде вести

Земјотресот ја погоди областа на Мелбурн. Тамошните медиуми објавуваат слики од урнатини на улица во Мелбурн, што ги припишуваат на земјотресот.

Back to top button
Close
Close