Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Поскапа струја за да се покрие криминалот

СДСМ и ДУИ удрија по народот, поскапа струја за да го покријат криминалот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close