Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Понудата за евтини енергенси стои, Ковачевски да прифати и дебата со претседателот Мицкоски на тема енергетска криза

Понудата за евтини енергенси стои, а Ковачевски да прифати и дебата со претседателот Мицкоски на тема енергетска криза.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close