Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Пендаровски не искажа ниту еден став за проблемите кои ги мачат граѓаните

Стево Пендаровски се однесува како некој аналитичар со отворени симпатии кон Зоран Заев, а не како претседател на државата со јасни ставови и позиции.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close