Оригинални текстовиПолитички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Оставка на Хасани, Филипче и Заев е нужна за да има непристрасна истрага

И по десетина дена од несреќата, знаеме само дека Филипче и Заев не даваат оставка, додека истрагата нема одговор на ниту едно прашање.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close