Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Новиот директор на РЕК Битола Матески нема познавање од енергетика

Скопје, 24 ноември 2021

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close