Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Нема поголема антиевропска кампања од тоа ДУИ да е за Европа

Нема поголема антиевропска кампања од тоа ДУИ да е за Европа. По што е европска ДУИ?

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close