Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Нема општина каде градоначалник е од ВМРО-ДПМНЕ, а да не се работи и гради

Откако градоначалниците од ВМРО-ДПМНЕ го презедоа менаџирањето со општините, нема населено место во кое не се работи на некој нов проект, а во голем дел има и завршени.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close