0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитикаПолитички партии

ВМРО-ДПМНЕ најавува нова доктрина и кадровски промени по Конгресот на 12 декември

ВМРО-ДПМНЕ најавува нова доктрина и кадровски промени по Конгресот на којшто ќе се избира нов лидер на партијата в недела.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close