Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Народот мора да има можност да го каже својот став

Ковачевски го навреди народот, за него да се слушне народот на референдум е одење чекор назад.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close