Политички партии

ВМРО-ДПМНЕ: Мицкоски со предлог за намалување на акцизата на бензините, треба да поевтинат за 13 и 9 денари

9 март 2022

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close